رفتن به مطلب

با سلام خدمت کاربران محترم درحال بروزرسانی و راه اندازی بخش های انجمن هستیم لطفا تا اطلاع ثانوی از انجمن استفاده نفرمایید فروشگاه مشکلی ندارد میتوانید محصول خودرا خرید کنید با تشکر.

قوانین

با سلام خدمت کاربران محترم انجمن  CS-Team

هدف از ایجاد این انجمن آموزش و فراگیری علم کرکینگ و همینطور آگاه سازی کاربران با فرهنگسازی های امنیتی برای حفظ حریم شخصی آنان و تمامی کاربران محترم میباشد زیرا که اکثر جوانان و نوجوانان کشور عزیزمان در این عصر نوین از کودکی وارد دنیای مجازی میشوند و همانطور که در جریان هستید فرهنگ سازی و آگاه سازی آنان از خطرات احتمالی برای هک شدنشان به ندرت دیده میشود و بلکه بلعکس افرادی سودجو در پی به سرقت بردن اطلاعات کاربران سطح نت و علاقه مندان به آموزش های امنیتی میباشند.

از اینرو ما با گروه امنیت سایبری ™Cyber Security در کنار تمامی عزیزان برای فراگیری علم های هکینگ و کرکینگ و  استفاده از آن برای امنیت بیشتر وب مستران و همینطور امنیت حریم شخصی و خصوصی کاربران محترم خواهیم بود و 24ساعته تلاش خواهیم نمود تا فرهنگ سازی های لازم ایجاد شوند تا دید مردم از افراد هکر به عنوان حامی آنان در فضای مجازی تبدیل شود نه یک دزد و کلاه بردار و سواستفاده گر...

 

برای استفاده از تالارهای تیم امنیت سایبری ™Cyber Security شما میبایست به تک تک قوانین ذکر شده در ذیل پایبند بوده و برای از هم نپاشیدن نظم کنونی انجمن تلاش کافی در رعایت آنان به عمل آورید.

 

 • قوانین نام کاربری:
 1. موقع ثبت نام از ایمیل های فیک و یا جعلی و یا بدون مخاطب استفاده نشود زیرا همواره برای بازیابی رمز عبور و اطلاع رسانی های انجمن با مشکل روبه رو خواهید شد در همین راستا فقط ایمیل های Yahoo و Gmail در این سایت برای ثبت نام معتبر خواهند بود.
 2. تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.(ترجیحا تا حد امکان از نام کاربری فارسی استفاده نشود)
 3. استفاده از آدرس سایت به صورت yoursite.ir به عنوان نام کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مسدود خواهید شد.
 4. فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری وی به انجمن مسدود خواهد شد.

 

 • قوانین ارسال پست و تاپیک:
 1. قبل از طرح پرسش ، درخواست کمک و یا درخواست اکانت آموزش کانفیگ و... ابتدا از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید، ایجاد کنندگان سوالات و درخواست های تکراری اخطار دریافت کرده و در صورت تکرار اخراج خواهند شد.
 2. به منظور جلوگیری از تکراری شدن تاپیک هاو آپلود مجدد برنامه ای قبل از ارسال تاپیک از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید . تاپیک های تکراری بسته و ایجاد کننده آن اخطار دریافت خواهد کرد.
 3. کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه توهین ، بی احترامی ، تمسخر و ایجاد دلسردی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.
 4. تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند . قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.
 5. برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید . عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک " داغ " ازتنور دراومده و... باشند بسته و ایجاد کننده آن اخطار دریافت خواهد کرد.
 6. در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم , پسندیم , تشکر و یا لایک استفاده کنيد . نظراتی مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و و راه حل های ناکارآمد و اظهار نظر در رابطه با موضوع نامربوط شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند(بجز مطالبی که برای مشاهده نیاز به ریپلای دارند)
 7. بالا آوردن تاپیک ها و پست های سوالی و مشکلات کاربری قبل از 24 ساعت ممنوع است و موجب بسته شدن آنها خواهد شد.
 8. تمامی درخواست ها ، خطاها و ارورها که بعضا به آدرس تارگت و سایت های مورد نیاز ختم میشوند باید در تگ های PHP , CODE و یا HTML قرار گیرند.
 9. تمامی تصاویر و فایل های زیر 10MB باید در انجمن پست مربوط به خود پیوست شده و چنانچه فایل حجیمی را برای ارسال داشتید باید در آپلودسنتر شناخته شده و معتبر آپلود شوند . پست های حاوی تصویر از سایت های غیر معتبر و فیل تر دیگر بسته خواهند شد.
 10. در پست ها از فونت بزرگ و رنگ های زننده استفاده نکنید.تنها فونت قابل قبول فونت پیشفرض ادیتور میباشد.
 11. در هنگام طرح مشکل برای بررسی بیشتر اسکرین شات ، و مشخصات کامل مشکل خود و نحوه چگونگی ایجاد آن را ذکر کنید.
 12. برای ارسال اکانت در انجمن میبایست ضمن انتخاب موضوع مناسب در رابطه با اکانت خود مشخصات اکانت را نیز درون پست در تگ های PHP , CODE و یا HTML قرار دهید و برای مخفی شدن مشخصات اکانت نیز از تگ Hide استفاده کنید.
 13. ارسال آموزش در انجمن تنها باید در بخش دریافت فایل (آموزش های اختصاصی) صورت گیرد و حتما هم آموزش ها باید به صورت اختصاصی با نام و یا لوگو انجمن باشیند در غیر اینصورت آموزش شما حذف خواهد شد.
 14. برای ارسال کانفیگ برنامه های کرکر در انجمن ضمن ایجاد موضوع مناسب در رابطه با نوع کانفیگ خود به عنوان مثال کانفیگ پروکسی لس هست در موضوع نیز باید ذکر شود و طرز صحیح برای انتخاب موضوع کانفیگ فقط متن انگلیسی و به شرح ذیل قابل قبول میباشد
 15. Config CS-Team+proxyLess+Capture By Sentry MBA

  متن موضوع نیز که شامل کدهای کانفیگ هستند باید در  تگ های PHP , CODE و یا HTML قرار دهید و سپس برای مخفی شدن کدهای کانفیگ نیز از تگ Hide استفاده کنید.

 

 

 • قوانین فایل های پیوست:
 1. فضای کافی جهت آپلود فایل ها در نظر گرفته شده است پس تمامی فایل ها تا حجم 10MB باید در انجمن پیوست شوند. قرار دادن لینک دانلود از انجمن های دیگر ممنوع می باشد.
 2. قرار دادن پسورد برای فایل های پیوست اجباری است ، تنها پسورد مجاز CS-Team.in می باشد.
 3. از پیوست کردن فایل های مخرب - ویروس ها - مطالب غیر مرتبط با انجمن جدا خودداری فرمایید.
 4. مسئولیت کلیه فایل های پیوست شده توسط کاربر و محتوای آن بر عهده وی می باشد.

 

 • قوانین پیام خصوصی و کاربری:
 1. ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی به هر شکل ممنوع می باشد با هر درجه کاربری و درصورت مشاهده سریعا برخورد خواهد شد.
 2. پشتیبانی برای اعضای انجمن فقط در انجمن انجام میشود، از مطرح کردن مشکلات خود در پیام خصوصی و کاربری مدیران خودداری کنید.
 3. تاپیک ها به ترتیب جواب داده خواهند شد ، از ارسال لینک تاپیک خود به مدیران در پیام خصوصی و کاربری برای سریعتر پاسخ گرفتن جدا خودداری کنید.
 4. فقط در صورتی میتوانید به مدیران پیام ارسال کنید که مطلب موضوعات آنان نیاز به آپدیت دارند با ارسال لینک موضوع برای استارتر موضوع اورا از خرابی و ناکارآمدی موضع هایش آگاه سازید.
 5. درخواست اکانت از کاربران ویژه و رده بالاتر در پیام خصوصی ممنو میباشد و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

 

 • قوانین امضا:
 1. قرار دادن ID شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام , اینستاگرام و شماره تماس و ... در امضا ممنوع می باشد(تنها با هماهنگی مدیران مشکلی نخواهد داشت)
 2. قرار دادن ID شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام , اینستاگرام و شماره تماس و ... در پست ها و موضوعات ممنوع می باشد(تنها با هماهنگی مدیران مشکلی نخواهد داشت)
 3. قرار دادن عکس يا نوشته با فونت بزرگ ممنوع می باشد زیرا عکس های با حجم و سایز بالا صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند.

 

 • قوانین عمومی:
 1. انجمن امنیت سایبری مطالب و اخبار هیچ کدام از گروه های امنیتی فارسی زبان رو ساپورت نخواهد کرد پس از ایجاد موضوعات خبری اینچنینی و یا تکذیب و یا تخریب سایر گروه ها جدا خود داری نمایید.
 2. تبلیغات و فروش محصولات و پکیج های امنیتی فقط و فقط در قسمت فروشگاه سایت مجاز است و باید در رابطه با محصول فروشی خود با مدیریت در ارتباط باشید.(از ایجاد تاپیک فروش بدون هماهنگی جدا خودداری نمایید که سریعا برخورد خواهد شد)
 3. معرفی سایت های سودجو و افراد کلاه بردار در شبکه های اجتماعی در انجمن ممنوع می باشد و تاپیک هایی که در رابطه با اینگونه مسائل باشد حذف خواهند شد(کاربرخاطی نیز اخطار دریافت خواهد کرد)
 4. چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا و قوانین کل انجمن سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران سایت است . کاربران میتوانند توسط گزارش پست خلاف و پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.

 

 • قوانین چت باکس:
 1. هر گونه تمسخر ، بی احترامی و توهین در چت باکس ممنوع می باشد.
 2. پرسش و پاسخ در رابطه با مشکلات خود و مطرح کردن درخواست اکانت , کانفیگ و... در چت باکس ممنوع می باشد.

 

 

 

با امید و آرزوی موفقیت هرچه بیشتر شما جوانان و هموطنان عزیز همواره در تلاش هستیم

تیم امنیت سایبری خدمتگزار و حامی جوانان ایرانی و تمامی علاقه مندان به هک و امنیت

ارادت فراوان موفق و پیروز باشید

درباره ما

سایت CS-Team اهدافی همچون افزایش آگاهی امنیت در فضای مجازی و نشر مقالات آموزشی و دوره های فشرده ویدئویی به صورت مجازی را دنبال میکند تا سهمی در بالا بردن فرهنگ امنیت سایبری کاربران فهیم ایرانزمین داشته باشد همچنین با انتشار ابزارهایی انحصاری و یا ساخت کرک و نشر برنامه های بزرگ ویندوزی راه را برای استفاده از خدمات در بستر وب هموار میسازد.

مشارکت در فروش محصولات

مفتخریم اعلام نماییم که آماده مشارکت در فروش محصولات شما در بخش فروشگاه خود هستیم که بالای 14 هزار کاربر دارد با دریافت درصد بسیار پایین در حق مشارکت! برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

×
×
 • اضافه کردن...