D4NG3R

درخواست درجه نحوه درخواست ارتقاء درجه کاربری در رنک های فعال و تیم کرک

پست های پیشنهاد شده

Pinned posts

با سلام خدمت کاربران محترم انجمن تیم امنیت سایبری

policy-isms.png

کاربرانی که تمایل دارند در رنک های بالاتر انجمن <کاربر فعال> و <تیم کرک> ارتقاء یابند طبق بند های این تاپیک میبایست عمل کنند:

کاربرانی که تمایل دارند در رنک گروه کاربری فعال انجمن حضور یابند:(ابتدا از طریق پ.خ درخواست رنک کاربر انجمن نمایید تا بتوانید رزومه برای خود ایجاد کنید)

1. رزومه فعالیت خود در انجمن ما {امنیت سایبری} به صورت خلاصه قرار دهند(این موضوع شامل تمامی پست های ارسالی از سوی کاربر نبوده بلکه آموزش ها و تاپیک های مهم وی هستند که باید به صورت رزومه در اینجا ارسال شوند)
  2. ارسال رزومه فعالیت خود در سایر فروم های ایرانی و خارجی با ذکر برترین عناوین خود
  3. شرح کاملی از دانش و استعداد های وی با ذکر مثال

مزایا:

• دسترسی به تمامی تالارهای Private و ویژه انجمن که سایرکاربران میبایست برای دیدن مطالب آن هزینه پرداخت نمایند.
  • افزایش تعداد صندوق پیام های خصوصی به 200پیام و ارسال همزمان پیام به چندکاربر و همچنین ایجاد کنفرانس با 10کاربر به صورت همزمان در پ.خ
  • امکان حضور در گروه تلگرامی مختص اعضای بالا رتبه انجمن
  • دسترسی رایگان به محصولات فروشگاه انجمن و بخش دریافت فایل(دوره های آموزشی غیر رایگان)

کاربرانی که تمایل دارند در رنک گروه کاربری تیم کرک انجمن حضور یابند:

1. رزومه فعالیت خود در انجمن ما {امنیت سایبری} به صورت خلاصه قرار دهند(این موضوع شامل تمامی پست های ارسالی از سوی کاربر نبوده بلکه آموزش ها و تاپیک های مهم وی هستند که باید به صورت رزومه در اینجا ارسال شوند)
  2. ارسال رزومه فعالیت خود در سایر فروم های ایرانی و خارجی با ذکر برترین عناوین خود(اگر در زمان درخواست کاربر فعال ارسال نموده باشید نیازی نیست)
  3. شرح کاملی از دانش و استعداد های وی با ذکر مثال
  4. حضور 90روزه در گروه کاربری فعال الزامیست مگر رزومه ارسالی کاربر باعث رفع شک و تردید ها از وی شود و همچنین سابقه درخشانی داشته باشد.
  5. بعد از ایجاد تاپیک متقاضی توسط سایر مدیران به چالش توانایی های ذکر شده دعوت میشود و نتیجه چالش در همان تاپک درخواست وی اعلام میگردد.(ممکن است با چندین چالش متقاضی روبه رو شود پس آمادگی کافی و تسلط نسبت به توانایی هایی که مطرح میکنید باید داشته باشید)
  6. پاسخگویی به 20 درخواست اکانت اعضای ویژه انجمن (زمانی که کاربر فعال هستید)
  7. پاسخگویی به 10 درخواست کانفیگ اعضای ویژه انجمن (زمانی که کاربر فعال هستید)
  8. پاسخگویی به 15 درخواست سرورمجازی(VPS) اعضای ویژه انجمن (زمانی که کاربر فعال هستید)
  9. دارا بودن حداقل 10 موضوع اختصاصی در تالارهای مختص به استعدادهای متقاضی (زمانی که کاربر فعال هستید)

مزایا:

• دسترسی به تمامی تالارهای Private و ویژه انجمن که سایرکاربران میبایست برای دیدن مطالب آن هزینه پرداخت نمایند+تالار اختصاصی تیم کرک+زیرزمین انجمن
  • افزایش تعداد صندوق پیام های خصوصی به 500پیام و ارسال همزمان پیام به چندکاربر و همچنین ایجاد کنفرانس با 10کاربر به صورت همزمان در پ.خ
  • امکان حضور در گروه تلگرامی مختص اعضای بالا رتبه انجمن + دریافت مدیریت کانال تلگرامی
  • امکان استفاده از سرور اختصاصی (خریداری شده) انجمن که مخصوص کرک و دیداس میباشد.
  • امکان فروش دست آورد ها و محصولات وی در فروشگاه انجمن همراه با درگاه اختصاصی خودش
  • امکان حضور در نظر سنجی 3 ماه یک بار برترین عضو تیم کرک و دریافت وجه نقدی درصورت بالا بودن آراء و برنده شدن در نظر سنجی(مبلغ تقریبی فرد برنده 100هزارتومان درنظر گرفته شده که این مقدار بنا به رشد مالی انجمن افزایش داده میشود)
  •  

همانطور که در بالا خواندید عضویت در گروه های کاربری شرایطی دارند و همچنین درقبال خدمات در رنک دریافتی مزایایی نیز از سوی انجمن اهدا میشود و اینطور نبوده که ما به عنوان ربات از فرد استفاده کنیم و با نافرمانی و یا میل و سلیقه ما ناهماهنگ شد او را از گروه بیرون برانیم! ما نیاز به تیمی داریم که در تمام شرایط قدردان وظایف آنان باشیم و همچنین این عمل متقابل از سوی آنان به ما بازگردانده شود و دوام مادام العمر داشته باشد حتی در زندگی شخصی.

در آخر کاربرانی که تمایل درخواست درجه دارند باید در اینجا رفته و موضوع جدیدی مبتنی بر درخواست ارتقاء خود در هرکدام از گروه های کاربری ذکر شده تاپیک ایجاد نموده و هر بند خواسته شده را پست نماید سپس نظرات کاربران و مدیران باعث تایید وضعیت وی و یا رد شدن آن میشود.(کاربران ویژه و فعال نیز میتوانند در موضوعات متقاضای ها نقش داشته باشند و ابراز نظر خود را از فعالیت های وی ارسال نمایند)

کاربرانی که وارد تیم کرک میشوند ارسال اسکن رنگی از کارت ملی و صفحه اول شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی برای مدیریت الزامی میباشد.(جهت ارسال به پرتال فناوری و نشر دیجیتال کشور)

• Like 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من تو انجمن قبل تقریبا فعال بودم. من تو زمینه تلگرام و اینستاگرام فعالیت میکنم و هر چیز بدرد بخور و کارآمدی که داشته باشم میذارم

توی انجمن قبل هم چندتا تاپیک خوب گذاشته بودم

• Like 1

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، badboy گفته است :

با سلام

من تو انجمن قبل تقریبا فعال بودم. من تو زمینه تلگرام و اینستاگرام فعالیت میکنم و هر چیز بدرد بخور و کارآمدی که داشته باشم میذارم

توی انجمن قبل هم چندتا تاپیک خوب گذاشته بودم

درود

دسترسی شما به کاربر انجمن (بدون محدودیت ارسال و تشکر) تغییر داده شد. لطفا از این دسترسی برای جمع آوری رزومه خود در انجمن اقدام فرمایید و سپس طبق توضیحات پست اول در لینک زیر موضوع جدید ایجاد نموده و رزومه خودتون رو شرح بدید

https://cs-team.in/forum/16-سوابق-کار-و-درخواست-درجه/

• Like 2

لینک به ارسال

با سلام

الان من کجا رزومه بفرستم/؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Mr_Robot گفته است :

با سلام

الان من کجا رزومه بفرستم/؟

شما در این قسمت رزومه بفرستین

کلیک کن

• Like 1

لینک به ارسال

سلام . من هم تمایل دارم رنک کاربریم فعال شود

لینک به ارسال

با سلام

بنده ام تمایل به فعالیت تو انجمن دارم.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Dark Keeper گفته است :

با سلام

بنده ام تمایل به فعالیت تو انجمن دارم.

ابتدا فعالیت خودتون رو با پست های خوب و اختصاصی بیشتر کنید بعد از اونی که به حد نصاب برسین زیر نظر گرفته میشین و در صورت صلاح دید تایید میشید

• Like 3

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری